NeFtipátor - generátor náhodných NeFtipů z fragmentů, které vkládají uživatelé. NeFtipy ze života, o celebritách, zvířátkách, erotice i nekorektní. NeFtipátor dělají uživatelé!
   
Login:
Heslo:

Pamatuj si mě!        
NeFtipů dnes: 1; lidí dnes: 1; online anonymů: 1 NeFtipů včera: 1; lidí včera: 6; registrovaných: 0 NeFtipátor 2.0; (c) Strašlivý Píďa, 2017.  
 
Nejím kyselý věci a sušený rajčata vůbec nemusím.
Babica z toho udělal výbornou pomazánku.
Šel kolem medvěd a ptá se:
Je Píďa milovníkem pánských análů?
I povzdechl si:
"Jsem terminátor!"
Osip odešel.
následkem čehož konvertoval k hinduismu.
Násilí k ničemu nevede.
"Ochutnej to!"
"Zapoj mozek."
Pozor na kytičky!
JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola se přepadl hanbou.
Zatím to nikdo nevyvrátil.
Je tento NeFtip skvělý?     jej do Zlatého fondu.
Co na to NeFtiPedie?

Jiří Babica. Největší televizní hovado na světě, nechvalně proslulý příšerným přístupem k čemukoliv, ve svých pořadech především vaří nepoživatelné pokrmy (smažák v hrníčku v mikrovlnce apod.). Proslul radami typu "když nemáte rybu tak tam dejte třeba párek".

Nelichotivé fragmenty o Píďovi přidal Blueberry, Píďův dávný kamarád s vadou řeči a poruchou držení těla, přezdívaný pro svou legrační chůzi také Homo Habilis, během prvního betatestování NeFtipátoru ještě v době, kdy první zkušební verze běžela na domácím serveru.

Terminátor je součástka určená k ukončení kabelové smyčky pro rozvod televize, používala se v dávné historii k ukončování smyčky počítačové sítě (když byla vedena koaxiálním kabelem). Terminátor byl také robot ze stejnojmenného filmu, který se vrátil do minulosti, aby sloužil k ukončení lidských životů.

"Osip odešel" je odkaz na antiutopický román Invalidní sourozenci od Egona Bondyho, kde Osip byl sluha kamaráda hlavních protagonistů.

Hinduismus - indický náboženský směr.

"Zapoj mozek" je Píďovo motto, které vymyslel v hospodě u Hostimila během rozhovoru s opilým Slovákem.

JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola je svérázná postavička českého internetu, prezentující své zábavé názory na webu http://henryklahola.nazory.cz; jeho prohlášení "Já kdybych byl takový ubožák, že bych měl pouze jednu jedinou vysokou školu, nebo dokonce pouze jeden jediný vysokoškolský akademický titul, tak bych se tak velice styděl, že bych se asi přepadl pod zem!" (výraz "přepadnout se" vznikl špatným překladem slovenského prepadnúť sa) vyprovokoval recesistickou akci Přepadení jedináčků. Video zde.